تبلیغات در اینترنتclose
ثبت نام در
قوانین انجمن


به نام الله


قوانین ثبت نام در انجمن تاینی موویز و استفاده از مطالب و امکانات سایت


با تشکر از اينکه سايت ما را جهت مشاهده و فعالیت انتخاب کرده ايد. به لحاظ حفظ قانون سايت و همچنين راحتي کاربران اين قوانين را وضع شده است ، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غير اين صورت مسئولين سايت اين حق را دارند که موضوعات ، مقالات ، اخبار و تمامي توضيحات و در برخي مواقع اكانت آن کاربر را از سايت حذف نمايند. اين قوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كند . لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به پيغامهايي که ممکن است برخي از روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران ميرسد دقت فرماييد. اين قوانين بلااستثناء مي باشند و در رابطه با تمامي كاربران از جمله تازه وارد ، فعال ، همكاران سايت ، مديران انجمن ها و... اجرا خواهند شد.. پس از خواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقیق اساسنامه ، با همه موارد موافقم" را تيك بزنيد و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد . شما ميتوانيد براي خواندن قوانين به بخش قوانين سايت نيز مراجعه نماييد.


قانون شماره 1) همه ی کاربران موظفند هنگام ثبت نام از نام کاربری مناسب استفاده کنند. درصورت مشاهده ی نام های زشت و خارج از ادب حساب کاربری از فروم به کل حذف خواهد شد.


قانون شماره 2) همه ی کاربران موظفند در انجمن با ادب باشند و از کلمات مناسب جهت تبادل نظر و علم استفاده نمایند و از فحاشی به دور باشند در غیر اینصورت دسترسی وی به انجمن قطع خواهد شد.


قانون شماره 3) همه ی کاربران موظفند هنگام ارسال موضوع از عناوین و مطالب صحیح و مناسب استفاده نمایند.


قانون شماره 4) هر فرد در مورد مطلب یا نظری که در سایت ارائه میدهد پاسخگوست و انجمن تخصصی ال جی ایران هیچ مسئولیتی نمیپذیرد


قانون شماره 5) در هنگام ارسال یک مطلب حتما منبع آن مطلب را ذکر کرده و اگر شخص خاصی نویسنده آن بود نام ایشان را هم ذکر کنید


قانون شماره 6) حتی الامکان از سایت های ایرانی مطلب نگذارید حتی اگر منبع را ذکر خواهید کرد.


قانون شماره 7) از مسخره کردن و تیکه پرانی جدا خودداری کنید شاید کاربرانی هستند که سطح دانش آنها کمی پایین است و سوال های مبتدی میپرسند اگر حوصله ندارید پاسخگو نباشید و به دیگر کاربر بسپارید.


قانون شماره 8) اگر از پاسخ یک سوال کاملا مطمنا نیستید به هیچ وجه آنرا ارائه ندهید چون امکان دارد با یک پاسخ غلط شما گوشی کاربر از کار بیفتد و به ایشان خسارت وارد گردد.


با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم, به اميد ساعات خوش در هنگام مشاهده اين سايت براي شما.

 


با تشکر تیم مدیریت تاینی موویز